slogan7-al

26 tetor 2018 / Trajnim “Prezantim i pergjithshem mbi semundjet. Skizofrenia, crregullimet afektive, komorbiteti dhe abuzimi me substancat”

Titulli i aktivitetit: 26 tetor 2018 / Trajnim “Prezantim i pergjithshem mbi semundjet. Skizofrenia, crregullimet afektive, komorbiteti dhe abuzimi me substancat”

Data e zhvillimit: 26 tetor 2018

Vendi i organizimit: Libraria AHF

Organizatori/ofruesi: Qendra Shëndetësore ABC

Kontakte: Tel: 0692292839 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek , infermier

Kreditet : 4