slogan7-al

13,20,25 Korrik 2018 /Tirane/ Seminar/ "Kujdesi infermieror per gruan para konceptimit, gjate shtatzanise, procesit te lindjes dhe pas saj. Kujdesi infermieror per te porsalindurin dhe edukimi i nenes per kujdesin jashte spitalit"

Titulli i aktivitetit: 13,20,25 Korrik 2018 / Seminar/ "Kujdesi infermieror per gruan para konceptimit, gjate shtatzanise, procesit te lindjes dhe pas saj. Kujdesi infermieror per te porsalindurin dhe edukimi i nenes per kujdesin jashte spitalit"

Data e zhvillimit: 13,20,25 Korrik 2018

Vendi i organizimit: Spitali Amerikan 3 Godina B "Salla e konferencave"

Organizatori/ofruesi:Spitali Amerikan, Tirane

Kontakte: Tel: 0674017675 E-mail: aKjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Infermier, Mami

Kreditet : 5