slogan7-al

31 maj 2018 Tirane “Konferenca I-re per sigurine dhe shendetin ne pune. Shqiperia dhe Europa, prespektiva e integrimit normativ rregullator”

Titulli i aktivitetit: 31 maj 2018 Tirane “Konferenca I-re per sigurine dhe shendetin ne pune. Shqiperia dhe Europa, prespektiva e integrimit normativ rregullator”.

Data e zhvillimit: 31 maj 2018

Vendi i organizimit: Tirane

Organizatori/ofruesi: Working Together-Consulting Sh.p.k

Kontakte: Tel: 0674283599 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te punes, Menaxher\Drejtor

Kreditet : 5