slogan7-al

8 maj 2018 Tirane/Konference “Evidenca dhe praktika e sukesshme te sherbimeve te shendetit mendor”

Titulli i aktivitetit: 8 maj 2018 Tirane/Konference “Evidenca dhe praktika e sukesshme te sherbimeve te shendetit mendor” .

Data e zhvillimit: 8 maj 2018

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: ISHP dhe Instituti Shqiptar i Shendetit dhe Zhvillimit Shoqeror

Kontakte: Tel: 0674077260 e-mail : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier, Menaxher/Drejtor, Dentist, Farmacist, Shendet publik

Kreditet : 6