slogan7-al

24 mars 2018, Seminar “Ushqyerja e hershme dhe roli i saj ne semundjet ne moshen e rritur”.

Titulli i aktivitetit: 24 mars 2018, Seminar “Ushqyerja e hershme dhe roli i saj ne semundjet ne moshen e rritur”.

Data e zhvillimit: 24 mars 2018

Vendi i organizimit: American Hospital, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shërbimi i Pediatrisë se Specialiteteve

Kontakte: E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek Pediatër

Kreditet : 5