slogan7-al

1 qershor 2017 Durres Konference. “Patologjite Infektive Respiratore, Gastro-Intestinale dhe Sindromi Vertiginoz ne Sherbimin Paresor. Ndikimi ne cilesine e jetes dhe menyrat e menaxhimit te tyre”.

Titulli i aktivitetit: 1 qershor 2017 Durres Konference. “Patologjite Infektive Respiratore, Gastro-Intestinale dhe Sindromi Vertiginoz ne Sherbimin Paresor. Ndikimi ne cilesine e jetes dhe menyrat e menaxhimit te tyre”.

Data e zhvillimit: 1 qershor 2017

Vendi i organizimit: Hotel Bleart, Shkembi Kavajes, Durres

Organizatori/ofruesi: Shoqata e Pneumologeve Shqipetare

Kontakte: Tel: 0697368642 / 0696016380 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa. Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek te pergjithshem dhe Pediater

Kreditet : 4