slogan7-al

16 - 17 dhjetor 2016 Tirane/ Konference “Trajnimi i personelit mjekesor paresor dhe trajtimi i problematikave te ndryshme mjekesore”

Titulli i aktivitetit: 16 - 17 dhjetor 2016 Tirane/ Konference “Trajnimi i personelit mjekesor paresor dhe trajtimi i problematikave te ndryshme mjekesore” 

Data e zhvillimit: 16 - 17 dhjetor 2016

Vendi i organizimit: QSH Qafzotaj

Organizatori/ofruesi: QSH Xhafzotaj

Kontakte: Tel: 0695690465 Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Personeli QSH Xhafzotaj

Kreditet :   9

Nr i Dosjes: