slogan7-al

27 - 28 tetor 2016 Konference / Tirane “10-vjet UFSH ”.

Titulli i aktivitetit: 27 - 28 tetor 2016 Konference / Tirane “10-vjet UFSH”. 

Data e zhvillimit: 27 - 28 tetor 2016

Vendi i organizimit: Hotel Tirana International

Organizatori/ofruesi: Urdhëri i Farmacistëve të Shqipërisë

Kontakte: Tel: 042264980 , Email : Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek dermatolog, reumatolog dhe patolog.   Farmacist dhe ndihmesfarmacist

Kreditet :  10

Nr i Dosjes : 1635