slogan7-al

11, 18, 25 qershor 2016 Shkoder / Trajnim “Protokollet e praktikes klinike ne kujdesin shendetesor paresor. Kujdesi per gruan shtatzene para dhe pas lindjes”

Titulli i aktivitetit:   11, 18, 25  qershor 2016 Shkoder / Trajnim “Protokollet e praktikes klinike ne kujdesin shendetesor paresor. Kujdesi per gruan shtatzene para dhe pas lindjes” 

Data e zhvillimit: 11, 18, 25 qershor 2016

Vendi i organizimit: DSHP Shkoder

Organizatori/ofruesi: DSHP Shkoder

Kontakte: Tel: 0692064892 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek, Infermier

Kreditet : 15

Nr i Dosjes : 1552