slogan7-al

30 janar 2016 Tiranë, Konference “Sfida dhe alternativa te reja ne parandalimin dhe mjekimin e tromboembolive me antikoagulante”,

Titulli i aktivitetit: 30 janar 2016 Tiranë, Konference “Sfida dhe alternativa te reja ne parandalimin dhe mjekimin e tromboembolive me antikoagulante” 

Data e zhvillimit: 30 janar 2016

Vendi i organizimit: Tirana International Hotel, Tiranë

Organizatori/ofruesi: Shoqata Shqiptare e Neurologjise

Kontakte: Tel 0682078800 E-mail: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Kategoria e pjesëmarrësve: Mjek kardiologe,neurolog, pneumologe, angiologe, kirurge, anesteziste, ortopede, interniste, mjeke te urgjeces, radiologe/imazheriste dhe mjek familje.    Farmacist

Kreditet : 5

Nr i Dosjes :  1430