slogan7-al

16 Dhjetor,Shkodër / Urgjencat psikiatrike dhe trajtimi i tyre.

Titulli i aktivitetit:

16 Dhjetor,Shkodër / Urgjencat psikiatrike dhe trajtimi i tyre

Data e zhvillimit:

16.12.2013

Vendi i organizimit:

DRSH Shkodër

Organizatori/ofruesi:

DRSH Shkodër

Kontakt

E-mail:Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

cel:0684021687

Kategoria e pjesëmarrësve:

Mjek

Infermier

Kreditet:

4